piatok 6. marca 2015

Ako získať 100% výnos z investovania v 2015

Prinášam Vám rýchly tip ako získať v roku 2015 až 100% výnos z Vašich investícií. Môžete ho jednoducho dosiahnuť tým, že budete automaticky kopírovať obchody úspešných obchodníkov na burze na jednom z najväčších investičných portálov Zulutrade.

Môžete si vybrať z tísícov obchodníkov, ale na to aby ste v roku 2015 zdvojnásobili svoju investíciu Vám stačí jednoduchá diverzifikačná stratégia.

Kopírujte prvých 15 obchodníkov v Zulutrade rebríčku.

Na obrázku nižšie môžete vidieť ich reálne zisky za posledných 12 mesiacov. Taký by mohol byť aj Váš zisk.

100percentforex

Pohrajte sa so Zulu simulátorom aby ste lepšie pochopili ako všetko funguje. Ako si na tej stránke všimnete, tak stačí ak si u každého obchodníka nastavíte výšku kopírovaných obchodov na minimum, čo je 0.01 (1 mikrolot).

Tak bude Vaša investícia takmer bezriziková.

Ako vidíte na grafe, aj pokles počas celého obdobia je veľmi nízky, nikdy nedosiahol ani 10% investície. Jednoducho, to je výhoda tejto diverzifikačnej stratégie. Keď sa jednému obchodníkovi nedarí, tak potiahnu ostatní a pokryjú jeho straty. Môžete si pridať aj iných obchodníkov z rebríčka, prípadne ak chcete vyšší výnos, aj takých čo obchodujú s vyšším rizikom. Vybudujte si investičné portfólio podľa svojich predstáv alebo ak Vám stačí zisk 100% ročne, tak stačí ak budete kopírovať prvých 15 obchodníkov.

Doporučujeme vybrať si brokera AAAFX, pretože má najnižší sklz, čo znamená omeškanie pri kopírovaní. Niektorí brokeri najú sklz aj pár pipov, čo po niekoľkých stovkách obchodov pekne ukráti Vaše zisky.