piatok 8. marca 2013

T.C.Y - Konečne zodpovedný signal provider v TOP5?

Dobré správy!

Vyzerá to tak, že do TOP5 na Zulutrade sa konečne dostal jeden obchodník, ktorý používa bezpečné stratégie. Jeho prezývka je  T.C.Y.  Tento poskytovateľ signálov obchoduje pod vlajkou Singapuru. Tak sa pozrime bližšie na jeho obchodný štýl.

Tento týždeň oslavuje T.C.Y svoje prvé výročie na Zulutrade, obchoduje presne 52 týždňov. To je prvé dobré znamenie. Jeho zisky (1012 pipov) nevyzerajú moc bombasticky oproti iným obchodníkom v TOP100, ale nesúďte tak rýchlo. Podľa Zulu štatistík to znamená ročné zhodnotenie až 400%.

45% jeho obchodov je ziskových, čo tiež nie je moc oproti iných "Top" obchodníkom v rebríčku. Je stratové obchody sú menšie ako tie ziskové, čo znamená, že T.C.Y používa správny pomer medzi rizikom a ziskom. Jeho stratové obchody sú max. 50 pipov, často aj menej, kým tie ziskové sú 1,2 aj 3 násobok risku. T.z., ziskové obchodu sú 50,10 alebo aj 150 pipov. To charakterizuje profesionálneho obchodníka.

Jeho max. pokles je iba 6% (57 pipov). Keď sa pozriete na graf jeho pokesov, tak je pekný čistý, narozdiel od rizikových obchodníkov kde vidno ostré prepady.

Na to aby ste bezpečne následovali tohto obchodníka potrebujete iba $51 na každý mikrolot. Takže si môžete dovoliť nastaviť aj vyššie loty, čo znamená aj vyššie zisky.

T.C.Y má momentálne iba 89 následovníkov, čo sa ale rýchlo zmení ak vytrvá vo svojom štýle obchodovania.

Pozrite si jeho štatistiky:  T.C.Y